Ярмарка вибіркових дисциплінна Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук

Сьогодні на Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук проведена "Ярмарка вибіркових дисциплін" для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Освітня програма "Інформатика та програмування"), 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп'ютерні науки, 123 Комп'ютерна інженерія, 125 Кібербезпека та захист інформації, 172 Електронні комунікації та радіотехніка (Освітня програма "Комп'ютерні мережі та Інтернет"). Викладачі Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук презентували свої дисципліни, акцентуючи увагу на теоретичних та практичних навичках, які зможуть отримати здобувачі. Активну участь в Ярмарку прийняли здобувачі першого, другого, третього та четвертого курсів навчання - це важливий вибір, коли вони можуть відповідно до своїх зацікавлень обрати навчальні предмети, які сформують їхню індивідуальну освітню траєкторію. Бажаємо вам вдалого вибору!