Президент МГУ Сергій Ківалов привітав з Новим 2023-м роком

«2022-й рік став одним із найважчих в історії Незалежної України. Рік випробувань та потрясінь. У країні запроваджено воєнний стан.
Сьогодні ми зовсім інакше сприймаємо побажання «мирного неба над головою». Ми як ніколи переконалися, що наша сила – в єдності.
Незважаючи на всі складнощі, наш народ продовжує працювати, і кожен впевнено тримає свій фронт – економічний, промисловий, медичний, освітній. Навчальний процес у наших закладах не припиняється. Школярі та студенти займаються в аудиторіях, бомбосховищах та в онлайн-режимі.
Дорогі друзі! Я хочу побажати, щоб на нашій землі запанував мир та добробут! Щоб усі, хто був змушений виїхати з країни, якнайшвидше повернулися до рідних будинків.
Наша країна обов'язково переможе, і ми зробимо все для того, щоб 2023-й рік став для України часом справжнього розквіту!
З Новим роком!» – президент Міжнародного гуманітарного університету, академік, почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Ківалов.