Навчальний форум для студентів-медиків "Знайомство з медичними професіями"

Насичене студентське життя в Міжнародному гуманітарному університеті триває кожного дня . За ініціативи профспілки та студентського самоврядування Факультету медицини та громадського здоров'я (голова - Крутій Гліб, заступник - Матковський Євгеній) був проведений перший навчальний форум "Знайомство з медичними професіями". Форум відкрив вітальним словом перший проректор професор Василь Лефтеров. Під час форуму здобувачі освіти спеціальностей "Медицина" та "Терапія та реабілітація" мали чудову можливість поспілкуватися з лікарями-практиками, які представили різні медичні спеціальності. Виступи спікерів викликали великий інтерес у здобувачів, за що ми дуже вдячні нашим стейкхолдерам.

Д.мед.н., професор Машуков А.О. (КНП "Одеський обласний клінічний протипухлинний центр")

К.мед.н., доцент Кірпічнікова К.П. (кафедра АІТМНС МГУ)

К.псих.н. Швайкін С.А. (клініка "Профмед")

Лікар-кардіолог вищої категорії Лобанова К.О. (клініка "Профмед")

Лікар-акушер-гінеколог Стасій Я.О. (КНП "Пологовий будинок 5")

Керівник центру PROMED Гулуєв В.Н.

Зустріч із лікарями-практиками була дуже корисною для майбутніх медиків, вони зробили свої перші кроки на шляху до вибору медичної спеціальності. Пройде кілька років, і по закінченні університету вони зможуть працевлаштуватись в тих закладах, де працюють наші партнери - спікери заходу. І це дуже важливо з точки зору будування індивідуальної освітньої траєкторії і перспектив кар'єрного росту.