🎓 💯💫Здобувачі вищої освіти слухають лекціі разом із експертами Каліфорнійського університету!

28 лютого 2023 року здобувачі вищої освіти прослухали онлайн лекцію експерта Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Берклі Rick Rasmussen «Building Entrepreneurial Ecosystems».

❔️Чи знаєте Ви де розташовані штаб-квартири багатьох компаній, міжнародних високотехнологічних корпорацій, у тому числі Apple, Facebook і Google? Саме так! Це Силіконова долина. Зараз це світовий епіцентр високих технологій у сфері програмного забезпечення, комп'ютерної техніки та її складових. Але, громадам, таким як Силіконова долина, Бостон, Тель-Авів і Лондон, знадобилися десятиліття, щоб стати міцною підприємницькою екосистемою.

📚Під час цієї лекції студенти мали можливість розглянути показники екосистеми та уроки, які можна застосувати до локальних, регіональних і національних мереж. Окрім цього, лектор поділився назвами книг та online статей, які могли б допомогти заглибитися у цю сферу. Також було розглянуто роботу усім відомого чату GPT, який надав додаткову інформацію щодо співпраці країн світу із Силіконовою долиною.

🇺🇦🇺🇸 Платформа UKRAINE GLOBAL FACULTY надала можливість студентам прослухати лекцію в оригіналі, або ж у Live перекладі на українську мову, що активно допомагає покращити знання англійської!