Міжнародний гуманітарний університет продовжує налагоджувати контакти з новими стейкхолдерами.

Президент університету академік Сергій Ківалов приділяє величезну увагу розвитку медичних спеціальностей, розширенню контактів із роботодавцями, формуванню надійних кар'єрних перспектив для випускників університету. Дуже важливим для розвитку медичних спеціальностей стало підписання Договору про співпрацю з провідним лікувальним закладом регіону - КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня». Керівництво лікарні, а саме генеральний директор Гудима В.А. та медичний директор Аль-Кайсі А.А., обговорили з ректором університету професором Костянтином Громовенко, викладачами та здобувачами освіти факультету медицини та громадського здоров'я перспективи розвитку лікарні, наголосили на важливість навчання та працевлаштування медиків саме в Одеському регіоні.
Важливо, що підписання Договору відбулося під час проведення Дня відкритих дверей Міжнародного гуманітарного університету, коли майбутні абітурієнти факультету знайомились з особливостями та умовами навчання.
Молоде та амбітне керівництво Роздільнянської лікарні, що втілює принципи сучасного менеджменту, охоче прийняло пропозицію ректора та декана факультету про проходження виробничої практики, а також інтернатури на базі лікарні здобувачами-медиками.
До речі, в минулому році за ініціативи Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, здобувачі Міжнародного гуманітарного університету вже відвідували Роздільнянську багатопрофільну лікарню з ознайомчим візитом. Отже, наша співпраця розширюється, що сприятиме як розвитку університету, так і заохоченню молоді до розвитку медичної галузі Одеського регіону.