Новини МГУ

Тренінг для співробітників НАЗЯВО: академічна співпраця в дії

Міжнародний гуманітарний університет продовжує впровадження інноваційних форм роботи, а також розвивати партнерські відносини з різними установами і організаціями. Так, в межах академічної співпраці, перший проректор університету, доктор психологічних наук, професор Василь Лефтеров провів психологічний тренінг «Профілактика і корекція професійного вигорання» з керівниками структурних підрозділів секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Життя сучасної людини перенасичене стресами, конфліктами, великими навантаженнями, що вимагає значного напруження душевних і фізичних сил. В умовах повномасштабної війни та воєнного стану в Україні насправді можна констатувати пандемію настресові розлади та синдром емоційного вигорання, оскільки ефективна робота за для стійкості держави і перемоги потребує справжньої самовіддачі, а іноді і самопожертви у прямому та переносному сенсі. Тому питання психологічної підтримки і допомоги громадянам сьогодні постали на рівні державної політики. В цьому контексті актуальність і своєчасність проведеного тренінгу для співробітників НАЗЯВО не викликає сумніву, враховуючі їх надзвичайно відповідальну і енерговитратну професійну діяльність.

Під час тренінгу були опрацьовані питання щодо походження, чинників розвитку та шляхів подолання синдрому емоційного вигорання. Завдяки інтерактивним засобам, учасники тренінгу мали можливість апробувати практичні уміння та навички з профілактики і корекції професійного вигорання та стресів під час власної професійної діяльності, а також діяльності колег і підлеглих.

Творчий, інформативний, практично орієнований та емоційно насичений простір тренінгу сприяв інтенсивному навчанню та особистісному зростанню учасників тренінгу, про що засвідчило анкетування проведене після тренінгу. Загалом своєрідним філософським кредо тренінгу є вислів «Істину не можна визубрити, істину треба вистраждати». Саме тому, сьогодні тренінг - це популярна технологія ефективного навчання в усьому світі, оскільки є одним з найшвидших і дієвих методів розвитку особистості і груп.
Made on
Tilda