9 квітня в університеті пройшов круглий стіл на тему: «Наукові здобутки Міжнародного гуманітарного університету та шляхи подальшого удосконалення науково-дослідної роботи». В роботі круглого столу взяли участь завідувачі кафедр, керівники факультетів та відділів, провідні науковці і педагоги університету. Також на засідання круглого столу були присутні ректор Міжнародного гуманітарного університету д.ю.н., професор Громовенко К.В., перший проректор, д. психол. н., професор Лефтеров В.О., начальник відділу аспірантури та науково-дослідної роботи, канд. психол., н, доцент Бедан В.Б.
З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся ректор Міжнародного гуманітарного університету д.ю.н., професор Громовенко К.В., який наголосив на особливому значенні розвитку науки та науково-дослідної роботи в закладі вищої освіти. Він зазначив, що саме поєднання у процесі навчання елементів дослідної діяльності, організації наукових досліджень, які здійснюють студенти під керівництвом професорсько-викладацького складу є важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів.
У доповідях завідувачі кафедр ділились науковими здобутками своїх науково-педагогічних співробітників, які викладено у публікаціях закордонних наукометричних виданнях Scopus Web of Science та вітчизняних наукових фахових журналах, розповіли про реалізовані заходи такі як організація та проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, круглих столів, вебінарів, тренінгів, воркшопів та ознайомили з перспективними планами науково-дослідної роботи кафедри, які будуть реалізовані до закінчення навчального року
Такий проміжний звіт наукової та публікаційної активності надав можливість ознайомитись із здобутками науково-педагогічних працівників Міжнародного гуманітарного університету, намітити перспективи напрямків наукового пошуку та міжнародної співпраці.