Почалася робота державних екзаменаційних комісій із захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук почалася робота державних екзаменаційних комісій із захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка (Освітня програма «Компʼютерні мережі та Інтернет»). Це перший випуск бакалаврів цієї спеціальності. Цьогорічні випускники обрали факультет у 2022 році та були здобувачами першого набору на старші курси. Колектив факультету пишається рівнем знань, який продемонстрували випускники, як з практичної так і теоретичної частин знань. Найкращі викладачі, сучасний рівень викладання, перелік вибіркових дисциплін та потужна матеріально-технічна база факультету дозволяє надавати знання високої якості освіти в Міжнародному гуманітарному університеті! Вітаємо здобувачів та колектив факультету!