Новини МГУ

Сьогодні свій День народження святкує засновник та Президент Міжнародного гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор, академік, Заслужений юрист України Сергій Васильович Ківалов!

Прийміть найщиріші вітання від адміністрації, професорсько-викладацького колективу, співробітників та студентів Університету!

Висловлюємо глибоку подяку за можливість працювати та навчатися у одному із найпрестижніших закладів вищої освіти країни! Ваша віра в успіх, неймовірний талант організатора, здатність об’єднати потужну команду однодумців дозволили 20 років тому створити Міжнародний гуманітарний університет! Завдяки Вашим прогресивним ініціативам, стратегічному баченню та сміливим крокам Університет пройшов шлях становлення, починаючи із семи студентів до більш ніж семи тисяч здобувачів вищої освіти!

Міжнародний гуманітарний університет займає лідерські позиції на теренах нашої країни, нас обирають кращі з кращих випускники шкіл, щороку ми ставимо нові рекорди вступних кампаній! Виш поважає міжнародна спільнота – у МГУ навчається найбільша кількість іноземних студентів, навіть у період воєнного стану до нас продовжує вступати молодь із-за кордону. Ми пишаємося, що саме наш Університет наводять як приклад розвитку прогресивного вишу, який за відносно короткий термін досяг неймовірних успіхів!

Усі ці звершення не були б можливими без Вас, вельмишановний Сергію Васильовичу!

Завдяки Вашій відданості справі, блискучому інтелекту та дипломатичним здібностям Університет розвивається як провідний, інноваційний, освітній і науковий центр, впевнено рухаючись вгору по сходинках національних та міжнародних рейтингів найкращих університетів.

Ваш внесок на освітній ниві країни – неоціненний! Ви побудували три університети, які є провідними в Україні, – Міжнародний гуманітарний університет, Національний університет «Одеська юридична академія» та Київський університет інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Вражає своїми масштабами, створена Вами, Міжнародна академічна школа Одеса, яка не має аналогів в Україні та Європі.

Нам пощастило працювати разом з таким мудрим та рішучим керівником як Ви!

Від усієї душі бажаємо Вам безмежних сил, творчого натхнення та успіхів у всіх справах! Нехай тепло сімейного затишку у колі найдорожчих людей завжди зігріває серце! Миру та благополуччя Вам і Вашій родині!


Made on
Tilda