Перша ознайомчо-навчальна екскурсія здобувачів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» Факультету фармації та медсестринства на сучасному фармацевтичному підприємстві «ІНТЕРХІМ». Основними видами діяльності підприємства є виробництво лікарських засобів та синтез фармацевтичних субстанцій, добре відомих як в Україні, та і за кордоном.
Здобувачам надали можливість на власні очі побачити увесь процес виготовлення лікарських засобів на підприємстві, поставити цікаві запитання та отримати вичерпні відповіді.
Дякуємо колективу фармацевтичного підприємства «ІНТЕРХІМ» за пізнавальну та цікаву екскурсію.
Дякуємо організаторам екскурсії: ректору, професору Громовенко К.В., викладачу кафедри педагогіки та психології Волошенкову Б.О., директору Фахового та медичного коледжів Шарапановській Ю.В. та заступнику декана Факультету фармації та медсестринства Смірновій Г.В.