Ярмарка вибіркових дисциплін для здобувачів спеціальності 022 Дизайн.

20-22 березня 2024 року в Міжнародному гуманітарному університеті гарантом ОПП «Графічний дизайн» Петуховою Тетяною за участю заступника декана факультету мистецтва і дизайну Гладушевської Ольги і завідувача кафедри дизайну Токарєва Олександра був проведений ярмарок вибіркових дисциплін для всіх здобувачів спеціальності 022 Дизайн. Під час заходів здобувачі були ознайомлені зі змістом та особливостями навчання за дисциплінами вільного вибору на 2024-2025 н.р. та процедурою їхнього обрання найбільш прийнятних для формування індивідуальної освітньої траєкторії фахового спрямування. Під час презентації вибіркових дисциплін інтерес викликали дисципліни за сучасними напрямами з графічного та мультимедійного дизайну, сучасні прийоми анімації, дизайну інтерʼєру тощо. Здобувачі провели активні обговорення та поставили багато запитань, на які отримали змістовні відповіді та консультативну допомогу.