Новини МГУ

Під час робочого візиту до міста Одеси Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Міжнародний гуманітарний університет за запрошенням Президента університету, академіка Сергія Васильовича

Разом із науково-педагогічним  колективом  обговорив перспективи розвитку та відмітив  сучасну і прогресивну інфраструктуру  закладу, а також його розвиток: університет постійно впроваджує модернізовані технології в освітній процес для того, щоб кожен студент мав можливість  отримати вищу освіту європейської якості.

Зазначимо, що за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міжнародний  гуманітарний університет отримав цього року вдвічі більше бюджетних місць для навчання, що надасть можливість абітурієнтам навчатися саме в закладах вищої освіти України. 
Дуже символічним стало те, що візит розпочався з відвідування приймальної  комісії, оскільки зараз активно йде вступна кампанія закладів вищої освіти . Міністр науки і освіти особисто поспілкувався з абітурієнтами, які вже подали свої документи до Міжнародного гуманітарного університету. 

Дякуємо, Сергію Миколайовичу , за Вашу увагу, позитивну оцінку роботи колективу університету та студентської молоді! Знаходимось у постійному русі, активно готуємося до початку нового навчального року, щодня зустрічаємо  абітурієнтів в стінах університету!
Made on
Tilda