Новини МГУ

Міжнародний гуманітарний університет відсвяткував свій 21 День народження!

Це значний ювілей, який відзначає не лише довгу історію навчального закладу, а й його важливе місце в освітній системі.

За 21 рік університет пройшов довгий шлях розвитку, став одним із провідних навчальних закладів у країні та за її межами. За цей час багато студентів здобули якісну освіту, а випускники університету досягли значних успіхів у своїй професійній діяльності.

Університет став не лише місцем навчання, а й центром наукових досліджень, культурних заходів та соціальної активності. За цей час було створено нові факультети, лабораторії, клініки, наукові центри, що дозволило університету розширити свої можливості та запропонувати студентам ширший спектр освітніх програм.

Міжнародний гуманітарний університет був заснований у 2002 році. Перший набір до університету склав усього 7 студентів, а сьогодні в МГУ навчаються понад 7 тисяч здобувачів за 35 спеціальностями та працюють більш ніж півтори тисячі викладачів та співробітників, а кожна вступна кампанія б’є рекорди з набору абітурієнтів!

Завдяки злагодженій роботі всього колективу тапідтримці Міністерства освіти і науки України минулого року університет уперше отримав державне замовлення на підготовку майбутніх спеціалістів. І вже протягом двох років МГУ отримує більше половини від усіх бюджетних місць, виділених на приватні заклади вищої освіти по всій країні.

Міжнародний гуманітарний університет – це класичний заклад вищої освіти, у структурі якого функціонують 8 факультетів, Фаховий, Медичний фаховий коледжі та філіал у місті Чернівці.

Ринок праці сьогодні динамічний, з'являються нові професії. Система освіти має першою реагувати на ці зміни. МГУ як передовий освітній заклад веде моніторинг ринку праці, відстежуючи тенденції та підлаштовуючи під них навчальний процес. Саме тому в університеті щороку відкриваються нові кафедри, факультети та спеціальності.

Великі перспективи відкриває перед молоддю факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук. Серед них: можливість навчання німецькою та англійською мовами, академічна мобільність у європейських навчальних закладах, робота у провідних компаніях. Спеціальності: "Комп'ютерні науки", "Телекомунікації та радіотехніка", "Інженерія програмного забезпечення", "Комп'ютерна інженерія".

Для всіх бажаючих стати рестораторами та керуючими готельно-ресторанних комплексів, успішними менеджерами чи професіоналами у сфері туризму нещодавно відкритий факультет менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму, який у короткий термін став дуже затребуваним. А міжнародна практика у Туреччині, Болгарії, Німеччині, Греції та інших країнах та диплом європейського зразка дають можливість випускникам факультету працювати у найкращих закладах України та світу.

Затребуваними на сьогодні є фахівці медичної галузі, які готують факультет стоматології та фармації та факультет медицини та громадського здоров'я, де представлені такі спеціальності як: медицина, громадське здоров’я, загальна терапія, медсестринство, фізична терапія, ерготерапія, стоматологія та фармація. Гостра нестача фахівців цього профілю сьогодні відчутна.

Для більш ефективного навчання створено власну клінічну базу – побудовано дві стоматологічні клініки та Університетську клініку Міжнародного гуманітарного університету. А в 2020 році розгорнуто Центр протидії коронавірусу, на базі якого в рамках соціального проекту медики МГУ надавали безоплатну допомогу одеситам та жителям Одеського регіону.

В Міжнародному гуманітарному університеті досить часто студенти паралельно обирають відразу декілька спеціальностей. Зокрема, володіння іноземними мовами відкриває великі горизонти для побудови успішної кар’єри. Факультет лінгвістики та перекладу залучає до роботи носіїв мов із Китаю та Великобританії. Студенти вивчають англійську, німецьку, французьку, китайську мови. Також новими та престижними спеціальностями є Психологія та Журналістика.

Випускники факультету права та економіки працевлаштовуються в Національній поліції України, органах прокуратури, Міністерстві юстиції, митній, прикордонній службі та банківських установах. Це зі студентських лав вони проходять практику у відповідних відомствах та здобувають необхідні професійні навички.

Дуже затребуваний факультет мистецтва та дизайну та його спеціальності: «Графічний дизайн», «Мультимедійний дизайн», «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Музичне мистецтво», «Естрадно-джазовий вокал» та «Артист музичного театру (мюзикл)». Університет став єдиним на півдні України, де здійснюється підготовка універсальних артистів із володінням акторських, вокальних та танцювальних навичок. До викладання залучені професіонали своєї справи. Серед них авторитетні художники, режисери, актори, Народні артисти України та заслужені митці.

Система навчання у Фаховому та Медичному фаховому коледжі побудована таким чином, що студенти з 1 курсу навчання починають вивчати профільні предмети, а з 2 курсу проходять виробничу практику для успішної практичної діяльності та працевлаштування майбутнього фахівця. Випускники 9 класів зможуть реалізувати мрію та здобути професію раніше своїх однокласників – через три роки здобути професійний ступінь, ставши професійними молодшими бакалаврами з можливістю продовження навчання за відповідною спеціальністю у Міжнародному гуманітарному університеті.

Вітаю з наш улюблений Міжнародний гуманітарний університет з Днем народження!

Нехай він продовжує рости і розвиватися залишаючись лідером у галузі освіти та науки. Нехай його випускники продовжують радувати своїми здобутками, а студенти знаходять тут знання, досвід та натхнення для свого майбутнього.

Щира подяка всім співробітникам університету: науково-педагогічним працівникам, учбово-допоміжному та адміністративно-управлінськомуперсоналу за натхненну працю та зусилля, відданість своїй справі!

Зі святом! З днем народження!

Слава Україні!
Made on
Tilda