Вітаємо студентів спеціальності «Менеджмент» факультету менеджменту, готельно-ресторанної справи та туризму - переможців XІ Буковинського студентського фестивалю науки

який відбувався у листопаді 2023 року в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно-економічного університету!

Мета фестивалю – інтеграція науки і підприємництва, отримання студентами навичок трансформування наукових ідей у комерційно успішні бізнес-проєкти. Результатом командної роботи стала перемога в номінації «студентські проєкти» студентки 4 курсу Дарії Перегині з роботою «Реалізація методики Марії Монтессорі для навчання дітей, постраждалих внаслідок воєнних дій», науковий консультант – д.е.н., професор кафедри менеджменту Марина Балджи.

Підтримати учасницю фестивалю від МГУ в місто Чернівці поїхали студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент», які отримали іменні сертифікати та подарунки, а науковий консультант - лист подяки від організаторів.

Студенти налагодили співпрацю зі студентською радою Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету та визначили перспективи подальшої роботи.

Дуже приємною подією другого дня фестивалю в рамках міжнародної мобільності стало відвідання Сучавського університету ім. Штефана чел Маре в Румунії, де делегація наших студентів з керівником ознайомились з організацією і роботою цього закладу, отримали нові знання і досвід!