Лабораторія кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук

Олександр Петрович Русу
Керівник лабораторії кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук
Навчальна лабораторія кібербезпеки, програмної інженерії
та комп'ютерних наук

Лабораторія кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук призначена для забезпечення необхідного рівня підготовки здобувачів, що проходять навчання за спеціальностями 014 – Середня освіта, 121 – Інженерія програмного забезпечення, 122 – Комп'ютерні науки, 123 – Комп'ютерна інженерія, 125 – Кібербезпека та захист інформації та 172 – Електронні комунікації та радіотехніка.

До складу лабораторії кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук входить п'ять комп'ютерних класів на основі сучасних потужних комп'ютерів. У кожному комп'ютерному класі встановлене спеціалізоване програмне забезпечення, призначене для поглибленого вивчення дисциплін, що викладаються на факультеті.

Основним завданням лабораторії є надання сучасної матеріально-технічної бази для поглиблення теоретичних знань та формування практичних навичок в лабораторних умовах на спеціалізованому апаратному та програмному забезпеченні. Крім того, лабораторія кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук використовується:

• – в науковій роботі здобувачів та викладачів;
  • – в профорієнтаційній роботі факультету;
  • – під час науково-практичних конференцій;
  • – під час проведення державних іспитів;
  • – під час проведення місцевих та всеукраїнських олімпіад.