Оздоровчо-реабілітаіційний центр Міжнародного гуманітарного університету

Самокиш Іван Іванович
Керівник центру, доктор педагогічних наук, професор
Оздоровчо-реабілітаційний центр практичної підготовки фізичних терапевтів МГУ
Завдання та функції оздоровчо-реабілітаційного центру

  • Створення необхідних умов для оволодіння здобувачами вищої освіти необхідних практичних компетенцій, які передбачені освітньо-професійною програмою за спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» та освітніми програмами інших медичних спеціальностей
  • Навчання майбутніх фахівців з фізичної терапії на сучасних реабілітаційних приладах: тренажери; спеціальні столи для міофасціальной діагностики, мануальної терапії та реабілітаційного масажу; підвісні системи (Levitas, Redcord) тощо.
  • Освоєння здобувачами вищої освіти практичних вмінь та навичок за такими реабілітаційними методиками, як: кінезіотерапія; механотерапія; гідрокінезіотерапія; баланстерапія; редкордтерапія; стретчінгтерапія; йогатерапія; суглобова гімнастика; шийна гімнастика; міофасціальний реліз тощо.
  • Здобуття студентами практичного досвіду надання більш якісних послуг з фізичної терапії та оптимізації реабілітаційного процесу з метою більш швидкого відновлення рухової активності, створення правильного рухового стереотипу, розширення функціональних можливостей організму тощо.
  • Вивчення досвіду роботи реабілітаційних центрів у закладах вищої освіти України та зарубіжжя. Впровадження кращих зразків у діяльність Оздоровчо-реабілітаційного центру; узагальнення та висвітлення результатів роботи Центру у наукових виданнях, участь у семінарах, конференціях, присвячених навчанню здобувачів вищої освіти практичним навичкам.
Контакти центру
Україна, м. Одеса, вул. Фонтанська Дорога, 33
Номер телефону: +380 97 975 91 98

МГУ

Made on
Tilda