Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+38 (048) 719-88-38

Практика студентів

Центр зв'язків з роботадавцями надає можливість проходити практику у найкращих закладах міста
Завдяки співправці з нашими компаніями-партнерами, студенти можуть проходити стажування та працевлаштуватися в департаментах, асоціаціях, банках і великих компаніях. Також ми проводимо бізнес-екскурсії в ці компанії, щоб ви могли дізнатися більше про внутрішні процеси і втілити отримані навички в своїй подальшій кар'єрі.
Дізнайтеся як проходять практику наші студенти
Практика на факультеті права та економіки
Вирішення завдання підготовки висококваліфікованих фахівців спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Готельно – ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка» вимагає закріплення набутих теоретичних знань практичними навичками роботи на конкретному підприємстві. Тому для організації і проведення практики студентів в ІПЕМО створені умови, що забезпечують не тільки закріплення отриманих студентами теоретичних знань за спеціальними дисциплінами, а й набуття ними практичних навичок і уміння працювати за спеціальністю на основі глибокого вивчення досвіду економічних процесів на підприємстві, укладання різних угод і контрактів, використання комп'ютерних технологій.
Об'єктами економічної практики студентів ІПЕМО є підприємства, установи, організації різних форм власності та сфер діяльності.
Наразі студенти ІПЕМО проходять практику:
- Харченко Роман, Жосан Вікторія, Румянцева Таїсія, Школьна Ірина, Чуйкова Олександра(Департамент культури та туризму Одеської міської ради);
- Шорніков Костянтин, Ткаченко Катерина (АТ КБ «ПРИВАТБАНК»);
- Годулян Влада (Готельний комплекс «Одеса»);
- Олейниченко Ганна, Орлова Аліна (Готель «Моцарт»);
- Завальнюк Віола, Ковальова Ганна (ПАТ «Одеський завод поршневих кілець»);
- Закордонець Юлія (ТОВ «ГЕО логістик»);
- Площенко Владислава (ПАТ Акціонерний банк «ПІВДЕННИЙ»);
- Луцький Артур (Департамент внутрішньої політики Одеської міської ради);
- Славинська Христина (ТОВ «Одамед»).
Практика студентів Інституту права, економіки та міжнародних відносин спеціальностей «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність» є важливою складовою частиною навчального процесу. Під час практики наші студенти не тільки закріплюють і поглиблюють теоретичні знання, одержані в процесі вивчення загальних та спеціальних юридичних навчальних дисциплін, а й набувають уміння та навички правозастосовчої практичної діяльності. У період практики студент стає учасником практичної діяльності із застосування правових норм, спостерігає й аналізує різні сторони діяльності юристів–практиків, вчиться здійснювати дії, пов'язані із захистом прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб.
Так, наразі, студенти ІПЕМО проходять практику:
- Брень Ілля, Гершун Інна, Кисса Майя, Пен Інбей (Головне територіальне управління юстиції в Одеській області);
- Вяткіна Анастасія (департамент кіберполіції Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Національної поліції України);
- Комар Анастасія, Пахомов Дмитро, Козак Іван (Адвокатське бюро «Макаров та партнери»);
- Колин Людмила (Рада адвокатів Одеської області);
- Кириленко Анастасія (Юридична клініка Національного університету «Одеська юридична академія»);
- Озарінська Анастасія (ТОВ Адвокатська компанія "БІ ЕНД ДЖИ" );
- Литвинцова Віолетта (Ширяївський районний суд).
Практична підготовка здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»(освітній рівень другий(магістерський)) Інституту права, економіки та міжнародних відносин Міжнародного гуманітарного університету є невід'ємною складовою освітньо-професійних програм підготовки фахівців. Вона спрямована на формування загальних і фахових компетентностей здобувачів вищої освіти, закріплення теоретичних знань, отриманих за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю.

Місцем проведення практики можуть бути бази інституту, підприємства, установи, організації різних видів економічної діяльності, форм власності в Україні, які здійснюють підприємницьку, торгівельну та фінансову діяльність.
Відповідно до освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для здобувачів вищої освіти передбачено виробничу та переддипломну практику.

Практика студентів Інституту права, економіки та міжнародних відносин проходить більше ніж на двадцяти підприємствах та установах м. Одеси, серед яких можна визначити такі як: ТОВ «Булгар-травел-тур», ПАТ «Одеський завод поршневих кілець»,ТОВ «Сантерра», ТОВ «Денгруп», ТОВ «Моцарт готель груп», ТОВ «ОПАЛ-ІНВЕСТ», ТОВ «Інвац», ТОВ «П.А.І.Р.», філії відомих банків: ПАТ КБ «Південний», АТ КБ «Приватбанк», АТ «ОТП Банк»та інші.

Під час практики студенти виконують реальні функціональні обов'язки фахівців на підприємстві та мають змогу ознайомитись зі специфікою роботи у різних економічних відділах реального підприємства, працюючи з одним і тим же масивом даних, та побачити вплив рішень, прийнятих в одному відділі, на роботу інших відділів.
За період проходження практики студентам надається можливість ознайомитись із нормативно-правовими документами, а також провести економічні розрахунки на основі реальних статистичних даних.
Практика на факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук
Метою практики, яку здобувачі факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук проходять в провідних ІТ-компаніях України, є закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання, та набуття власного досвіду у створенні та підтримці різноманітних ІТ-застосунків.

Під час навчальної та навчально-ознайомчої практики, яка запланована на першому курсі, здобувачі знайомляться із особливостями різних професій, які існують в ІТ-галузі, наприклад, Front-End та Back-end розробників, тестувальників програмного забезпечення, веб-дизайнерів, системних адміністраторів та багатьох інших. Також вони знайомляться із основними етапами створення власних стартапів, що дозволяє їм вже з першого курсу пробувати свої сили у створенні та просуванні власних ІТ-продуктів.

Під час виробничої практики, яка проходить на старших курсах, здобувачі стають повноправними співробітниками компаній-стейкохледів та приймають участь у реальних проєктах, що дозволяє їм не тільки практично закріпити отриманні знання, а визначитися із майбутнім місцем працевлаштування.

На останньому курсі здобувачі проходять переддипломну практику, метою якої є підготовка практичного матеріалу для кваліфікаційної роботи, темою якої дуже часто стають назви реальних проєктів компаній-стейкхолдерів.

Широкий вибір баз-практики, які факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних забезпечує своїм здобувачам, дозволяє їх знайти своє майбутнє місце у всіх сферах ІТ-галузі, починаючи від класичного супроводу інформаційних систем, і закінчуючи провідними напрямками, такими як віртуальна реальність, штучний інтелект та робототехніка.

Перелік компаній-стейкхолдерів, з якими співпрацює факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук:

– Anhalt University of Applied Sciences;
– Громадська організація «Асоціація Ноосфера» ;
– Громадська спілка «Айті Фемелі Одеса»;
– ДП «Одеський науково-дослідний інститут зв'язку»;
– Освітній фонд «Кіпсолід»;
– Спілка об'єднань громадян «Об'єднання організацій роботодавців Одеської області»;
– ТОВ «Альфа ТВ»;
– ТОВ «Гігабайт+»;
– ТОВ «ЕЛАН-ІНЕТ»;
– ТОВ «Компарус.юа»;
– ТОВ «Люксофт солюшнс»;
– ТОВ «Мегабіт СЛ»;
– ТОВ «РЕНОМЕ СЕРВІС»;
– ТОВ «Телекарт-Прилад»;
– ТОВ «Телекомунікаційні технології»;
– Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Практика на Факультеті стоматології та фармації
Факультет стоматології та фармації Міжнародного гуманітарного університету мають розвинену сучасну клінічну та аптечну базу, де студенти вже з другого курсу можуть проходити виробничу практику та відточувати свої навички, що у майбутньому дасть випускникам вагому конкурентну перевагу у працевлаштуванні.

Дві нові університетські клініки, оснащені зручною і ефективною технікою від відомих виробників медичного обладнання надають можливість студентам-стоматологам не тільки спостерігати за операціями і асистувати у професійних лікарів, а й самим проводити багато процедур та приймати пацієнтів.

У клініці «Odrex» майбутні лікарі беруть участь в постійних конференціях і тренінги, які проводять досвідчені фахівців, знайомляться з новітніми медичними технологіями і проходять практику за новими сучасними стандартами.
Поширена аптечна мережа, яка є ефективною практичною базою для більшості студентів-фармацевтів грає найважливішу роль у підготовці та працевлаштуванні висококваліфікованих затребуваних провізорів.

Як показують досягнення випускників минулих років, завдяки впровадженню абсолютно нового рівня практичної підготовки, Факультет стоматології та факмації проводить якісне і ефективне навчання майбутніх фахівців.
Практика на факультеті лінгвістики та перекладу
Наші студенти проходять практику на наступних підприємствах:

 • Медичний центр «Медмарін»
 • Управління культури і туризму Одеської міської ради
 • ТОВ «Центр перекладачів« ТРІС »»
 • Громадська організація «Асоціація перекладачів і філологів»
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародне агентство« Інтер Сервіс Плюс »»
 • Одеська міська рада
 • ОБФ «Будинок моряка»
 • Головне управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації
 • Громадська організація «Альтернатива»
 • Бюро перекладів «Слово»
 • Туристичне агентство «Феод Груп»
 • ТОВ «Одеська міжнародна школа»
 • ТОВ Фабрика туризму
 • Британська рада
 • ТОВ Компанія «Чеширський кіт»
 • ТОВ Аспект-Україна
 • Одеська ООШ№38


Кафедра педагогіки і психологія
Меморандум між Міжнародним гуманітарним університетом та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Спіріт»
Меморандум між Міжнародним гуманітарним університетом та Громадською організацією «Громадський рух «Віра, Надія, Любов»

Мовна практика за кордоном

У вивченні іноземних мов важливі не тільки теоретичні знання, які студенти отримують під час навчального процесу, а й їх практичне застосування, особливо якщо студенти можуть вдосконалити свої вміння в реально-мовленнєвої комунікації з носіями мови. Факультет лінгвістики та перекладу надає всім своїм студентам можливість навчатися за кордоном, таким чином підвищуючи свій рівень володіння іноземними мовами. Так, студенти факультету лінгвістики та перекладу Апаляева Анастасія (IV курс), Дильман Береника (III курс), Гроза Анастасія (III курс), Ковальова Юлія (III курс), Полеско Ольга (III курс), Талдикін Вікторія (III курс) і Ішкінеева Ксенія (IV курс) довели це на власному прикладі.

Цього року Апаляева Анастасія відвідала Інтенсивні літні курси німецької мови Університету Відня. У перший же день всі студенти здавали тест, що визначає рівень мови. Анастасія легко впоралася з цим завданням і була визначена в групу В 1.1. Курси тривали з понеділка по п'ятницю. По закінченню занять Анастасія здала заключний іспит і отримала сертифікат. У вільний час студенти не втратили можливість також відвідати різні визначні пам'ятки Відня.
Студенти III курсу Дильман Береника і Гроза Анастасія влітку відвідали Китай. Вони вивчали китайську мову на курсах в Чжецзянського університету (Zhejiang International Studies University) в м Ханчжоу. У студентів і викладачів склалися теплі і дружні відносини, які послужили досягненню високих результатів. У вільний від занять час студенти мали можливість ближче познайомитися з китайською культурою і традиційною кухнею, відвідати цікаві місця і весело провести час.

По закінченню літніх курсів наші студенти отримали сертифікати, що підтверджують їх навчання на курсах в Чжецзянського університету.
Студенти англомовних груп Ішкінеева Ксенія, Ковальова Юлія, Полеско Ольга і Талдикін Вікторія в цьому році відвідали Сполучені Штати Америки за студентською програмою Work & Travel. Студенти не тільки підвищили свій рівень володіння англійською мовою, а й дізналися багато нового про країну, її мешканців і культурі, а також відвідали багато цікавих місць і міст.
Практика на факультеті мистецтва та дизайну
Студенти спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» Міжнародного гуманітарного університету пройшли практику у місті Аліканте, Іспанія.

Перші кілька днів практики були присвячені знайомству з містом і пейзажній зйомці.
Студенти відвідали університет Мігеля Ернандеса у місті Ельче (Іспанія). Познайомилися з інфраструктурою університету і відділами. Особливу увагу звернули на бази підготовки фахівців за спеціальністю «Аудіовізуальна культура і журналістика». Мали можливість попрактикуватися в монтажних аудиторіях, на телестудії і в університетському радіоцентрі. Відбулася зустріч з віце деканом факультету «Аудіовізуальної культури і журналістики", викладачем операторської майстерності - Франциско Мартінесом, професором, викладачем режисури - Вінсентом Хав'єром і професором, викладачем журналістики Монсерат Мартін. В рамках студенти відвідали майстер-клас з операторської майстерності від фахівців провідного іспанського рекламного агентства. Правильно використовувати світло і колір студенти практикувалися на території середньовічного замку Санта Барбара.

В рамках практики також відбулася зустріч з директором Міжнародного кінофестивалю «CINE VOLNA» Анною Ільясовою. Діти дізналися багато інформації про кінофестивалі Іспанії, особливості їх організації та можливість участі в них молодих кінематографістів.
Величезне враження на студентів справила зустріч з актрисою і режисером Наталією Бондарчук. Вона розповіла про роботу з іменитими кінематографістами – Тарковським і Параджановим. А також про свого батька – Сергія Бондарчука.
Наші студенти також спостерігали за роботою «в полі» тележурналіста однієї з телекомпаній в умовах прямої трансляції.
За підсумком практики студенти кафедри кіно і телебачення отримали не тільки міжнародні сертифікати, а й море незабутніх вражень та важливих навичок.

Практика на Факультеті медицини та громадського здоров`я

Виробнича практика на Факультеті медицини та громадського здоров'я проходить в міжсеместровий період. Здобувачі вищої освіти, що навчаються зі спеціальностями «Медицина», «Медсестринство», «Фізична терапія, ерготерапія» мають широкі можливості опановувати практичні навички в провідних державних та приватних клініках міста. За бажанням вони можуть проходити практику також за місцем постійного мешкання (обласні та районні лікарні, поліклініки, приватні медичні заклади, тощо).

Міжнародний гуманітарний університет, Факультет медицини та громадського здоров'я заключили довготривалі договори про співпрацю з низкою медичних закладів, а саме: ТОВ «Медичний дім» («Одрекс»), Дорожня клінічна лікарня м. Одеси, Медичний центр «Експерт Хелс», Медичний центр «Простір руху». В перспективі - заключення договорів ще з іншими закладами охорони здоров'я. Все це дає можливість здобувачам, що навчаються на факультеті, обирати місце проходження практики за власним бажанням.

Під час проходження практики студенти працюють поруч із досвідченими лікарями і медичними сестрами, що допомагає їм краще оволодіти необхідними маніпуляціями, вивчити деталі клінічного обстеження пацієнтів, розробити план лікування та реабілітації. Усі студенти виражають велике задоволення та інтерес під час проходження практики. Кращих з них роботодавці запрошують після закінчення навчання на працевлаштування, що вкрай важливо для майбутніх молодих медиків.
З'явилися питання? Задайте їх нам!

МГУ

Made on
Tilda