Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+38 (048) 719-88-38

Наукова бібліотека

Коваленко Ольга Федорівна
зав. бібліотекою, освіта вища спеціальна, стаж роботи бібліотечний - 31 рік.

Бібліотеки належать до прадавніх установ науки і культури. Саме вони забезпечують збереження культурної спадщини і беруть участь в його освоєнні і поширенні.

1 вересня 2005 року бібліотека університету гостинно відкрила двері читального залу для викладачів і студентів. Книжковий фонд для бібліотеки почав створюватися з 2003 року на базі бібліотеки Одеської національної юридичної академії. Величезна заслуга в його створенні належить ветеранові бібліотечної справи, директорові бібліотеки - Солодухіній Марії Миколаївні.

Всі відділи бібліотеки НУ ОЮА взяли активну участь в первинному накопиченні книжкового фонду університету. До нового навчального року ми отримали ще один безцінний дарунок від Міжнародної Британської Ради: 30 томів енциклопедії «Британіка» на мові оригінала, «Бібліотека міленіум» 222 томи, методичну літературу з менеджменту, банківської справи, міжнародних економічних відносин та, особливо, посібники для факультету «Лінгвістики і перекладу».

Початковий фонд бібліотеки університету складав 3 тис. екземплярів. З 1-го вересня 2008 р. Центр знань і інформації Британської ради в Одесі перестав надавати бібліотечні послуги та вся унікальна книжкова і мультимедійна колекція Британської Ради була передана бібліотеці Міжнародного гуманітарного університету. Враховуючи великий інтерес одеситів до цієї колекції, ми дозволяємо всім бажаючим користуватися переданими ресурсами.

В даний час книжковий фонд бібліотеки складає близько 60 тисяч екземплярів, а разом з фондом НУ ОЮА – 699262 джерел. Бібліотека обслуговує 3500 читачів.

Бібліотека університету розташована на 2-му поверсі головного корпусу університету. Вона складається із студентського абонемента і абонемента професорсько-викладацького складу, читального залу, книгосховища і 1 службового приміщення. В читальному залі бібліотеки розташована інформаційно-пошукова система загального доступу. В читальному залі є WI-FI та службові комп'ютери.

МГУ

Made on
Tilda