Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+38 (048) 719-88-38

Наукова бібліотека

Коваленко Ольга Федорівна
завідувачка бібліотеки.
Освіта : 1982 Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука
Спеціальність: « Бібліотекар - бібліограф».
« Місія бібліотек - задовольняти інформаційні потреби та зберігати знання, відтак, чим досконалішими будуть технології , тим краще ми зможемо виконувати свою місію».1 вересня 2005 року бібліотека університету гостинно відкрила двері читального залу для викладачів та студентів.

Початковий фонд складав 3тис. екземплярів книг. Зараз фонд бібліотеки універсальний за змістом та складається з підручників, посібників, монографій, довідників, брошур,періодичних видань, дисертацій,авторефератів. Загальна кількість описів: 685,408.

Крім того викладачі та здобувачі вищої освіти МГ У на підставі Угоди Академія - університет мають доступ до наукометричної бази даних Scopus; Scholar ( Google Академія),Mendeley,Research Gate,Academia.edu,ResearcherID,Selected Works,Digital Commons Network, ORCID.

В читальному залі бібліотеки розташована інформаційно-пошукова система загального доступу : «lib.onua.edu.ua» ( Електронний каталог ).

Сьогодні бібліотека це інформаційний центр університету, відіграє важливу роль у навчальному, педагогічному, науковому і культосвітньому процесах.

Стратегічна мета бібліотеки - максимальна доступність як до власних ресурсів, так і до світових інформаційних ресурсів . Ще багато має бути зроблено вже в найближчому майбутньому, щоб бібліотека відповідала вимогам 21 століття – століття інформаційного суспільства.

МГУ

Made on
Tilda