Симуляційний центр Міжнародного гуманітарного університету

Тарабрін Олег Олександрович
Керівник центру, доктор медичних наук, професор
Симуляційний (навчально-тренінговий) центр
практичної підготовки лікарів МГУ
Завдання та функції симуляційного центру

  • Створення умов для оволодіння здобувачами вищої освіти необхідними лікарськими практичними навичками, передбаченими освітньо- професійними програмами за спеціальностями додипломної та післядипломної вищої медичної освіти, а також впровадженими у МГУ «Індивідуальними планами практичної підготовки здобувачів вищої освіти» за спеціальностями: 222 «Медицина», 223 «Медсестринство», 226 «Фармація, промислова фармація», 227 «Фізична терапія, єрготерапія», 221 «Стоматологія».
  • Навчання здобувачів вищої освіти медичних та стоматологічних факультетів та лікарів лікарським практичним навичкам на муляжах, тренажерах, фантомах та інших засобах з використанням медичної апаратури та інструментарію, забезпечення послідовності контролю цього процесу.
  • Проведення моніторингу освоєння здобувачами вищої освіти медичних та стоматологічних факультетів та лікарями передбачених практичних навичок. Подання проректору з науково-педагогічної (навчальної) роботи МГУ звіту про результати моніторингу.
  • Вивчення досвіду роботи аналогічних Центрів у закладах вищої медичної освіти України та зарубіжжя. Впровадження кращих зразків у діяльність Центру МГУ; узагальнення та висвітлення результатів роботи Центру у наукових виданнях, участь у семінарах, конференціях, присвячених навчанню здобувачів вищої освіти медичних ЗВО практичним навичкам.
Контакти центру
Україна, м. Одеса, вул. Фонтанська Дорога, 33
Номер телефону: +380 67 480 31 72
E-mail: tarabrinoleg@gmail.com

МГУ

Made on
Tilda